La Mav organic skin science
LT LV EE RU
Grozs Daudzums: 0 | Kopā: 0.00 €
MājasKontakti
Ievadiet nosaukumu

Pacelšana un nostiprināšana
Dekoratīvā Kosmētika
Grumbu izlīdzināšana
Īpaša hidratācija
Ādas uzlabošana
Ādas tīrīšana I
Ādas tīrīšana II
Ķermeņa līnija
Oil terapija
Kolekcijas
Profesionāliem

izmantošana

Tava personīgā 3-solis bioloģiskās, ādas kopšanas programma

Kāds ir jūsu ādas tips?
Tava ādas kopšanai?:

Sadarbība

1. Kļūt par tirgotāju 
Vēlaties pārdot apbalvotu un sertificētu organisku ādas un ķermeņa līniju? Mēs būtu ļoti priecīgi, ja Jūs kļūtu par La Mav stāsta dalībnieku. Rakstiet mums: info@lamav.lt, un mēs ar Jums drīzumā sazināsimies.

Kļūstot par La Mav tirgotāju, saņemsiet vairāk nekā izsmalcinātu dabīgo kosmētiku.

Ir, ko pastāstīt
Visas La Mav Ādas kopšanas līdzekļu, Kosmētikas un Ķermeņa kopšanas līdzekļu līnijas ir sertificēti organiskas, tās nav testētas uz dzīvniekiem, tās ražotas Austrālijā, un tiek garantēts, ka tās nesatur kaitīgas ķīmiskās vielas, pildvielas, talku, sulfātus, ģenētisku modificētas sastāvdaļas, parabēnus, minerāleļļas, ftalātus un mākslīgas krāsvielas un smaržvielas. La Mav kosmētika ir pietiekami maiga, lai to pielietotu visiem ādas tipiem, pat visjutīgākajai ādai. Izmantoto sastāvdaļu bagātīgums, to nevainojamā kvalitāte un rūpes, ar kurām laboratorijās Austrālijā tiek izstrādātas vislabākās iespējamās kombinācijas, nodrošina produktu redzamu un paliekošu efektivitāti visiem ādas tipiem. Klīniski pierādīts: visas preces 100% sastāv no augu izcelsmes dabīgi iegūtām vai atvasinātām sastāvdaļām, un visu procesu uzraudzījuši profesionāļi. 

Neliels ieguldījums
Vari atļauties iepazīstināt ar La Mav jau tūlīt! 

Mārketinga atbalsts
Katrs La Mav biznesa attīstības vadītājs nodrošinās prasmīgu apmācību un izglītību, nepārtrauktu mārketinga atbalstu, lai palīdzētu Jūsu darbiniekiem pārdot La Mav preces. La Mav ir lojāls piekritēju pulks, ieskaitot sociālajos medijos, kur mēs regulāri atbalstām mūsu tirgotājus, viņus popularizējot un novirzot informāciju uz viņu veikaliem. Ja Jums ir konkrēta mārketinga iniciatīva, ko vēlaties ar mums pārrunāt, lūdzu, sazinieties ar mums.

Izglītība un apmācības
Katram biznesa attīstības vadītājam ir visaptveroša La Mav apmācību instrukcija un Tirgošanas apmācību programma, lai palīdzētu Jums un Jūsu personālam apgūt mūsu plašo dabīgās kosmētikas klāstu. Kļūstot par La Mav tirgotāju, varēsiet ar pārliecību pārdot augstākās kvalitātes drošākās preces, saglabājot unikālu stilu un iekļaujoties aktuālajās modes tendencēs. 

2. La Mav Spa līnija. 
Ja vēlaties veikt procedūras, izmantojot šo izsmalcināto, dabīgo, organisko preču zīmolu, lūdzu, sazinieties ar mums: info@lamav.lt.

3. Mēs mīlam blogerus un videoblogerus!
Vēlamies Jums piešķirt lietas bez maksas (ja atbilstat šiem nosacījumiem!)

Bloga nosacījumi

  • Jums ir blogs savā domēnā (ne blogspot vai wordpress emuāri)

  • 4-6 mēnešu+ regulāra ierakstu veikšana

  • 2000 apmeklētāju+ mēnesī pēc similarweb.com datiem

YouTube nosacījumi

  • Personalizēts kanāls (ar pielāgotu attēlu un URL)

  • Vismaz viens jau esošs video

  •  Jums jārada video, kurā esat redzams Jūs un mūsu prece 30 dienu laikā pēc preces saņemšanas (protams, varat godīgi izteikt savu viedokli) 


VAI TIE IR LA MAV ORGANISKĀS ĀDAS APRŪPES JAUNUMI?

 

Nepieciešamā informācija par La Mav organisko ādas kopšanu

Austrālijas pirmais Certified Organic pretnovecošanas ādas kopšanas sortiments, kura formula satur 100% dabiskās sastāvdaļas, bet nesatur asas ķīmiskas vielas.

La Mav Certified Organic Skin Science® ar Organiskās pārtikas ķēdes apstiprinājumu ir novatoriska, iedarbīga BIOAKTĪVO vielu formula ar zinātniski pierādītiem rezultātiem.

Atsedziet sev raksturīgo dabisko skaistumu ar skaidru apziņu, apzinoties, ka viss, kas saistīts ar La Mav Certified Organic Skin Science® ir dabisks, organisks un ētisks, sākot no pašiem pamatiem un beidzot ar gatavo produkciju.

 
2015.02.01
2015.01.16
2014.05.09
2014.03.14
2014.03.04
2014.01.31
2013.12.03
2013.11.08
2013.10.26
2013.10.24
2013.09.11
BEST NIGHT PRODUCT OH NATURAL BEAUTY AWARDS 2013 vairāk
2013.06.04
vairāk
2013.04.30
vairāk
2013.01.26
SākumsIepikšanas cartPar mumsJaunumiKur nopirkt LA MAV?Legādes nosacījumiKontaktiKonfidencialitātes politika

SITE DESIGN BY THE NATIONAL GRID | REDESIGNED WEBMOD