La Mav organic skin science
LT LV EE RU
Grozs Daudzums: 0 | Kopā: 0.00 €
MājasKontakti
Ievadiet nosaukumu

Pacelšana un nostiprināšana
Dekoratīvā Kosmētika
Grumbu izlīdzināšana
Īpaša hidratācija
Ādas uzlabošana
Ādas tīrīšana I
Ādas tīrīšana II
Ķermeņa līnija
Oil terapija
Kolekcijas
Profesionāliem

izmantošana

Tava personīgā 3-solis bioloģiskās, ādas kopšanas programma

Kāds ir jūsu ādas tips?
Tava ādas kopšanai?:

Atsauksmes

Uzklājot krēmu uz sejas, es to vairs nejūtu, kas man ir viens no galvenajiem faktoriem, ko meklēju tonālajos līdzekļos (Blog My Vivid World).

 

Kopumā, es noteikti ieteiktu izmēģināt šo produktu un, ka esmu vairāk apmierināta nekā neapmierināta, jo kā jau minēju mani ļoti uzrunāja kompānijas filozofija un vērtības, kā arī produkta pozitīvās īpašības.

 

Konsitence ideāla, lai neteiktu, ka par abrazīvu. Šis ir skrubju skrubis un vēl organisks. Jāsaka, ka viens no labākajiem LA MAV produktiem kādu esmu lietojusi. Kā arī lietošana 2x nedēļā ir pietiekama, lai dzirdētu no vīrieša, ka man ir ļoti maiga āda (Laura Valuta).

 

Я не буду изобретать велосипед,и придумывать какое-то свое описание продукта и его свойства, а скопирую сюда текст из описания на оф сайте, т.к подписываюсь под каждым написанным словом! 
Мне крем подошел !
Брала на отдых только этот ББ крем и работал он отлично!! (PliShu)

 

Laura Valuta: "Vieglas tekstūras, tik pat viegla, neuzbāzīga aromāta krems ir viegls un iesūcas ādā nemāmi ātri. Šī noteikti nebūs smagā artilērija, bet ikdienas tonusam perfekti. Šis ir mans 4 La Mav produkts un jāsaka, ka neviens nav licis vilties."

 

Jangsty "Данного нектара мне хватило практически на год использования: я применяла средство всю зиму по вечерам и потом остатки иногда по требованию кожи".

 

Kā pozitīvas īpašības varu minēt arī nektāra ļoti patīkamu, neuzbāzīgu un dabisku smaržu, kā arī produkta ekonomisko patēriņu (intensīvi lietoju nektāru jau mēnesi un esmu izlietojusi apmēram ceturtdaļu no 30 ml tilpuma).

 

"Secinu vienu - es dievinu to! Formula, sajūtas, aromāts, efekts - fantastisks produkts!" (Diana from Dianas Kuzmovas skaistuma blogs).

 

Un tagad es saprotu, ko nozīmē velkošā sajūta sejai - precīzāk man tāda vienmēr bija pirms sāku lietot šo pieniņu (Lauva Valuta).

 

Šodien par produktu, kuru noteikti grasos iegādāties atkārtoti. Kurš? Jūs jau bildēs redzat :) LaMav Anti Dark-circle & ultra firm eye gel.  Šo kremu lietoju jau vairāk kā pus otru mēnesi no rīta un vakarā (Laura Valuta). 

 

 

"Pēc konsistences fluīds ir diezgan šķidrs, bet līdz ko tas ir uzklāts uz sejas - tas burtiski iesūcas ādā, un atstāj to neticami matētu ādu. Man kākombinētas ādas īpašniecei, tas jau ļoti patīk!" (Zanda from Zanda&Life blog)

 

"Noteikti patiks tām, kurām problēmas sagādāsejas spīdēšana un taukainas ādas ierastās nedienas." (Signe, Urban Glitters blog)

VAI TIE IR LA MAV ORGANISKĀS ĀDAS APRŪPES JAUNUMI?

 

Nepieciešamā informācija par La Mav organisko ādas kopšanu

Austrālijas pirmais Certified Organic pretnovecošanas ādas kopšanas sortiments, kura formula satur 100% dabiskās sastāvdaļas, bet nesatur asas ķīmiskas vielas.

La Mav Certified Organic Skin Science® ar Organiskās pārtikas ķēdes apstiprinājumu ir novatoriska, iedarbīga BIOAKTĪVO vielu formula ar zinātniski pierādītiem rezultātiem.

Atsedziet sev raksturīgo dabisko skaistumu ar skaidru apziņu, apzinoties, ka viss, kas saistīts ar La Mav Certified Organic Skin Science® ir dabisks, organisks un ētisks, sākot no pašiem pamatiem un beidzot ar gatavo produkciju.

 
2015.02.01
2015.01.16
2014.05.09
2014.03.14
2014.03.04
2014.01.31
2013.12.03
2013.11.08
2013.10.26
2013.10.24
2013.09.11
BEST NIGHT PRODUCT OH NATURAL BEAUTY AWARDS 2013 vairāk
2013.06.04
vairāk
2013.04.30
vairāk
2013.01.26
SākumsIepikšanas cartPar mumsJaunumiKur nopirkt LA MAV?Legādes nosacījumiKontaktiKonfidencialitātes politika

SITE DESIGN BY THE NATIONAL GRID | REDESIGNED WEBMOD